1990 yılından bu yana çeşitli sektörlerde farklı isimlerle ticari faaliyetlerini sürdüren HK DANIŞMANLIK VE PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ;  2018 yılında bünyesinde oluşturduğu OTELFİX markası ile; turizm, sağlık, hizmet, gıda v.b. sektörlerde yer alan işletme ve kurumlara,  ihtiyaç duyabilecekleri mekan – amaç ilişkisine uygun tasarımlar ve ihtiyaçlara yönelik geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi en uygun fiyatla sunmayı amaç edinmiş bir internet alışveriş sitesidir.

  • OTELFİX müşterileri, iş ortakları ve çalışanları için sınıfının en iyi yaşam tarzı ürünleri ve markalarını bünyesinde barındırarak, faaliyetine devam ettiği alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefindedir.

  • OTELFİX müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi, yoğun bir ticari deneyim ve dinamik bir insan kaynağı ile;  koşulsuz müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir.

Pek çok markanın binlerce çeşit ürününe uygun fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatı sunan internet alışveriş sitemizde ihtiyaç duyabileceğiniz ve sıkça kullandığınız ürünleri bulabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

 

Otelfix.com 'u sosyal medya üzerinden takip etmeyi unutmayınız.